• kontakt@agatamarciniak.pl
  • 28

    kwi

    2021

Charlie Sheen ma zacząć od nowa w Anger Management

Nowy serial stacji FX, Anger Management, ma swoją premierę jeszcze w tym miesiącu. Gwiazdą serialu jest Charlie Sheen, który jak na ironię znalazł się w wiadomościach z powodu swoich problemów z kontrolą gniewu, nadużywania kokainy i przemocy domowej. Niedawny artykuł w New York Times wspomina o "historii nadużywania substancji przez Sheena, rehabilitacji i nawrotach", a nawet cytuje samego aktora, który mówi, że praca z nim "nie zawsze będzie gładko płynąć". Rzeczywiście, wychodzenie z uzależnienia od kokainy lub jakiejkolwiek innej substancji jest procesem trwającym całe życie, który nie zawsze jest łatwy.

Bardzo publiczne załamanie Charlie Sheen miał w zeszłym roku jeszcze nie zostało zapomniane. Aktor zgłaszane nadużywanie kokainy, nadużywanie alkoholu i destrukcyjne zachowanie były widoczne w mediach, jak spędził czas w i poza szpitali i ośrodków odwykowych narkotyków. Anger Management daje Charlie Sheen szansę na świeży start w nowym show. Istnieje lekcja, którą należy wyciągnąć z telewizyjnych wybuchów Sheena, jak również jego powrotu do pracy. Nadużywanie kokainy może sprawić, że osoba będzie gwałtowna, drażliwa, paranoidalna i impulsywna. Po rozwinięciu się uzależnienia od narkotyku, uzależnienie od kokainy może być trudne do pokonania w pojedynkę. Uzależnienie od kokainy może utrudniać normalne funkcjonowanie społeczne, wyniki w szkole i pracy oraz finanse osobiste. Ponadto, nadużywanie kokainy może mieć poważne konsekwencje fizyczne, takie jak drżenie, atak serca i udar.

Decyzja o wejściu na detoks kokainowy w celu pozbycia się narkotyku z organizmu jest pierwszym krokiem do tego, aby móc wrócić do pracy jak Charlie Sheen. Gdy detoks kokainowy jest kompletny, rehabilitacja narkotykowa jest zalecanym sposobem pracy przez podstawowe problemy, które mogły przyczynić się do uzależnienia od kokainy i innych problemów związanych z nadużywaniem substancji. Jeśli dana osoba potrzebuje pomocy z konkretnych aspektów odzyskiwania, takich jak zarządzanie gniewem, może to być przepracowane w programach odwykowych narkotyków. Po uczęszczaniu do jakości odwyku narkotyków, osoba powinna mieć narzędzia, których potrzebuje, aby żyć z powodzeniem w odzysku. To wymaga zaangażowania i ciężkiej pracy, aby pozostać czyste i trzeźwe. Jak powiedział Charlie Sheen, to nie zawsze będzie gładka żegluga, ale nadużywających substancji może umieścić swoje życie z powrotem razem po najgorszych z topnienia. W Recovery Connection, jesteśmy zobowiązani do pomocy tym, którzy zmagają się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Jeśli ty lub ktoś z twoich bliskich cierpi z powodu uzależnienia, zadzwoń na naszą poufną infolinię 24/7 pod numer 866-386-1608 i odzyskaj kontrolę nad swoim życiem.

O mnie
logo-footer

Wyszłam z narkotykowego bagna dzięki walce moich bliskich o mnie i dzięki sile mojego organizmu, o jaką siebie nawet nie podejrzewałam. Mając w pamięci własne doświadczenia pomagam innym uzależnionym wyjść z nałogu - pracuję w ośrodku leczenia uzależnień.

© agatamarciniak.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone